volvo antalya

ANASAYFA
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
VİZYON - MİSYON
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
FOTO GALERİ
HİZMETLERİMİZ
İKİNCİ EL
YEDEK PARÇA
İLETİŞİM
ANASAYFA > HİZMETLERİMİZ
TUNING KİTLERİ


Devrin Oto BSR Yetkili Bayisidir.

NEDEN BSR?
 
20 yılı aşkın profesyonel yarış deneyimi ve motor gelişimiyle, hayatınıza biraz hız katmak için doğru bilgilerimizi sizinle paylaşmak için varız. Deneyiminizi yarış pistinde gibi aracınıza aktarmanın keyfini çıkaran uzmanlarız, böylece sürüşünüzden daha fazla yararlanmanızı sağlayacaktır. Småland ormanlarının derinliklerinde bulunan test laboratuvarımızda, mühendislerimiz aracınızın motorunu, otomobilinize göre tasarlanmış birinci sınıf kaliteyi maksimum seviyeye çıkarmak için geleceğin ürünlerini geliştirirken çok çalışıyorlar. 
 
Motorunuz için geliştirdiğimiz her ürün, hem yolda hem de ürün olarak ayrı ayrı test edilir. Her biri, tuning işlemi öncesinde ve sonrasında kesin etkiyi sağlamak için yaptığımız test Rototest olarak adlandırılır. Aracın performansından başka bir şeyin etkilenmeyeceğini garanti ederiz. Aracınızı ürünlerimizden biriyle tuning yapıldığında, dahili bilgisayar, çekiş kontrolü, servis aralıklarının hesaplanması, şanzımandaki tork sınırlamaları ve diğer ayarlar etkilenmez. Bu yüzden ayarlama setlerimiz makine garantisi ile birlikte gelir.
 
 
BSR'yi seçtiğinizde, profesyoneller tarafından aracınız için özel olarak geliştirilmiş ve en yüksek kalitede bir ürünün bulunduğunu bilerek güvende hissedebilirsiniz.
 
İki yıldan fazla süredir profesyonel yarışlarda ve yarış motorlarının geliştirilmesinde deneyimliyiz.
 
20' yi aşkın ülkede 100' ü aşkın distribütörü bulunan otomobil tuninginde küresel kilit oyunculardan biri.
 
Tüm ürün yeniliği ve geliştirilmesi, İsveç'teki Växjö' deki merkezimizdeki test laboratuvarındaki kendi mühendislik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
Tuning yaptığımız tüm otomobiller, 'rototest' ile ve yetenekli profesyonel test sürücüleri vasıtasıyla ayrı ayrı test edilir.
 
Her bir tuning aracı, sadece bunun için tasarlanmış olan motor için geliştirilmiştir ve başka hiçbir sistem (yol bilgisayarı, çekiş kontrolü, tork dönüştürücüleri, servis aralıkları) etkilenir.
 
Makine tuning garantisi
 
Şirket, Avrupa'daki tüm rüzgarlı pistlerin uzun yıllara dayanan tecrübesi ile oldukça bilgili motor teknisyenleri ve meraklıları tarafından işletilmektedir.
 
BSR'nin eşsiz PPC cihazı (Taşınabilir Program Taşıyıcısı) bizden temin edilebilir. Bu taşınabilir bilgi işlem aygıtı, müşterinin aracınızı kendiniz kolayca tuning yapılmasını ve aracın orijinal ayarlarına geri dönüşü sağlayan sıfırlamayı mümkün kılmaktadır.
 
BSR, üretilen araçlar için hızla dünya rekoru kırdı, dünyanın ilk etanol ile çalışan WRC ralli otomobilini geliştirdi ve dünya tarihinde ilk kez bir dizel otomobilini etanol ile çalışan bir otomobil haline dönüştürdü.
 
DEVRİN OTO SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak 1975 Yılından günümüze Otomobil sektöründe Satış Sonrası olarak hizmet veriyoruz. Antalya nın İLK VOLVO YETKİLİ SERVİSİ olarak 1995 Nisan ayından 2002 Şubat ayına kadar Volvo müşterisine hizmet verdik.

2002 - 2006 yılları arasında da volvo özel servis olarak hizmetlerimizi devam ettirdik. Motorlu Taşıtlar Sektöründeki blok muafiyet yasasından faydalanarak 2006 yılından itibaren VOLVO BAĞIMSIZ SERVİS olarak garanti kapsamındaki araçlarda dahil olmak üzere tüm volvo araçlara orijinal yedek parça ve servis hizmetleri sunuyoruz. TS 12047 standartı kalite belgesine sahip olan servisimizde en son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar ile birlikte Volvo özel alet ve test cihazları kullanılmaktadır.

Servisimizde, Volvo eğitim seminerlerine düzenli olarak katılıp uzmanlık düzeyine ulaşan teknisyenlerimiz ,Volvo araçları için özel olarak geliştirilmiş yöntemleri ve en gelişmiş malzemeleri kullanır. Volvo nuzun bir Volvo olarak kalması için sadece orijinal Volvo yedek parçaları kullanıyoruz.

İşletmemiz, 1200 m kapalı kulanılabilir alan üzerinde hizmet veriyor. Bu alanın 750 m si düz satıh 450 m si kat olarak düzenlenmiştir. Satış sonrası hizmetleri olarak Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik, Cam, Döşeme ve Klima işçilikleri yapılmaktadır.

2002 - 2006 Bosch Car Service
1998 - 2001 yılları Proton Yetkili Servisi
掌握哺乳期丰胸的最佳时间,哺乳过程中粉嫩公主丰胸产品,婴儿吸吮乳头的动作会不断刺激母亲乳房内分泌乳汁的乳腺组织丰胸达人,乳腺组织接受外界刺激越多就越发达,这与肌肉运动越多便越结实的道理一样丰胸食物。因此,坚持母乳喂养的母亲在哺乳期后,乳房会变得更大、更坚挺,而并非松弛、下垂丰胸方法