volvo antalya

ANASAYFA
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
VİZYON - MİSYON
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
FOTO GALERİ
HİZMETLERİMİZ
İKİNCİ EL
YEDEK PARÇA
İLETİŞİM
ANASAYFA > HİZMETLERİMİZ
SERAMİK KAPLAMA

Seramik Kaplama Hakkında
 
Kaplama yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına kadar nüfuz eder. Yüzey ile düzgün bir mikro seramik kaplama oluşturur. Uygulama sonrasında başka hiçbir ek uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaz. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı haline gelir ve yıllar boyu aşınma ,renk atma, okside olma, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle karşı koruma sağlar.
 
%100 üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş olan Ottocera Seramik Kaplama, gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde kesinlikle aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz veya soyulmaz.
 
Uygulama sonrasında oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı etkilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar. Bu sayede uzun yıllar kalıcı halde arabanızın üzerinde yer alır.
 
Seramik Kaplamanın Faydaları
 • Araç yüzeyinde birkaç aylık ömrü olan diğer wax, teflon, silikon bazlı boya koruma ürünlerinin ve glass coating tipindeki daha uzun ömürlü kaplamaların aksine yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına dek nüfuz ederek yüzey ile beraber düzgün ve son derece parlak bir membran oluşturur.
 • Seramik kaplama, tekrar uygulama gerektirmeksizin uzun yıllar dayanır.
 • Aracınızın boyasını rengini değiştirmez, risk içermeyen bir uygulamadır.
 • Kostikli yıkamalardan etkilenmez. Yıkama dışında bakım gerektirmez.
 • Aracınızın 2. el değerini korur ve yükseltir.
 • Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve diğer kimyasallara karşı tam koruma sağlar.
 • Aracınız uzun yıllar yeni görünümünü korur.
 • Yıkama makineleri, fırça ve benzer temizlik ürünlerine karşı koruma sağlar.
 • Çürüme ve paslanmaya karşı korur.
 • Aracınız üzerinde parlak bir yüzey oluşturur.
 • Sağlıklı bir uygulama öncesinde yüzeyin çizik vb parlatıcılardan arındırılması gerekmektedir. 
DEVRİN OTO SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak 1975 Yılından günümüze Otomobil sektöründe Satış Sonrası olarak hizmet veriyoruz. Antalya nın İLK VOLVO YETKİLİ SERVİSİ olarak 1995 Nisan ayından 2002 Şubat ayına kadar Volvo müşterisine hizmet verdik.

2002 - 2006 yılları arasında da volvo özel servis olarak hizmetlerimizi devam ettirdik. Motorlu Taşıtlar Sektöründeki blok muafiyet yasasından faydalanarak 2006 yılından itibaren VOLVO BAĞIMSIZ SERVİS olarak garanti kapsamındaki araçlarda dahil olmak üzere tüm volvo araçlara orijinal yedek parça ve servis hizmetleri sunuyoruz. TS 12047 standartı kalite belgesine sahip olan servisimizde en son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar ile birlikte Volvo özel alet ve test cihazları kullanılmaktadır.

Servisimizde, Volvo eğitim seminerlerine düzenli olarak katılıp uzmanlık düzeyine ulaşan teknisyenlerimiz ,Volvo araçları için özel olarak geliştirilmiş yöntemleri ve en gelişmiş malzemeleri kullanır. Volvo nuzun bir Volvo olarak kalması için sadece orijinal Volvo yedek parçaları kullanıyoruz.

İşletmemiz, 1200 m kapalı kulanılabilir alan üzerinde hizmet veriyor. Bu alanın 750 m si düz satıh 450 m si kat olarak düzenlenmiştir. Satış sonrası hizmetleri olarak Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik, Cam, Döşeme ve Klima işçilikleri yapılmaktadır.

2002 - 2006 Bosch Car Service
1998 - 2001 yılları Proton Yetkili Servisi
掌握哺乳期丰胸的最佳时间,哺乳过程中粉嫩公主丰胸产品,婴儿吸吮乳头的动作会不断刺激母亲乳房内分泌乳汁的乳腺组织丰胸达人,乳腺组织接受外界刺激越多就越发达,这与肌肉运动越多便越结实的道理一样丰胸食物。因此,坚持母乳喂养的母亲在哺乳期后,乳房会变得更大、更坚挺,而并非松弛、下垂丰胸方法